بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مدينة الشيخ زايد, صفحة 38

2,483 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بحديقه بتلهضبه موقع مميز جدا وتبع عاليه

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالخمائل المرحلة الاول تحميل بسيط موقع مميز

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري في سوديك كمبوند فاي سوديك

    Inn Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٨٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري في سوديك تقسيط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٣٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    بناية كاملة

    ١٥٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في مبنى كامل متشطب للبيع بجانب بيفرلي هيلز

    Inn Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٦٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا ادريس 134م بالمطبخ والتكييفات بسl

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمايل تشطيب سوبر لوكس

    Core Real Estate Development logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب الشيخ زايد الحي السابع

    Core Real Estate Development logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣١٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالخنايل ٣غرف٢حمام تشطيب هايلوكس م مميز

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيفرلي هيلز في المرحلة الثانية

    Remax Westway logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالكامل في أركان بالم 2O5

    Inn Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكييفات والمطبخ

    Inn Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ١٤٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ويست فيو ريزيدنس

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ارضي بجاردن للبيع امام اعمار استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور تالت متشطبه بالتكيفات والمطبخ فيو مفتوح .

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بتشطيب فاخر ورافى جدا و سعر مميز

    CBE New Homes logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كورتيارد سوديك

    Flip logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٥٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة فوري في الشيخ زايد وقسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    طابق كامل

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بالكامل سور في سور مع اليجريا

    Inn Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فوري متشطبة في الشيخ زايد علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بجاردن للبيع ويستاون سوديك

    Remax Westway logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بتشطيب فاخر ورافى جدا و سعر مميز

    CBE New Homes logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر متشطبة فى كومباوند جنة زايد 2

    Vida Solutions logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    الحي الثالث, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة للبيع في الشيخ زايد 205متر تشطيب كامل

    Genova Investment logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع