بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مدينة الشيخ زايد, صفحة 2

2,486 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في الخمائل بحديقة دبل فيو مميزة

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جنة زايد 2 130م بسعر لقطة جاهزة على المفتاح

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة بجاردن متشطية فوري في سوديك كارمل

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 253م في نيو زايد بالتقسيط بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٣ متر مربع

    ١١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ والتكيفات في الحي السابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • روفان سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٩٠٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    EPD
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,روفان

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ والتكيفات في الحي السابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 180م بأفضل سعر بمقدم 2 مليون في نيو زايد

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - الحي الخامس - الشيخ زايد - ارضي بجاردن

    Osoul Misr logo image

    الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه - للبيع - جرين 3 - تشطيب مودرن

    Osoul Misr logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل اقل سعر في زايد من المالك الاصيل متشطبه

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ووترفرونت ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٧٬٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي بنتهاوس بجاردن متشطبة - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 122 م تشطيب سوبر لوكس في حدائق المهندسين

    Abrag Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع بالمطبخ والتكيفات استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٧٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة مباشر على زايد ديونز -استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٧٢٬٨٧٥ جنيه

    شقة 135 متر استلام قريب في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • جي ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 4 غرفة

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع حدائق المههندسين 3 غرف اسانسير فى العمار

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري لوكيشن مميز بأقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٨٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مميزة كمبوند جرين 3 مباني ادريس

    Best Deal For Real Estate logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز شقة كمبوند ذا أدرس درة الشيخ زايد

    Best Deal For Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بدبل فيو تشطيب سوبر لوكس مفروشة بالكامل

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • ضاحية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ضاحيه نيو زايد

    1 - 3 غرفة

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرة من سوديك سكاي هوم بحمام سباحة خاص5% مقدم

    Mr .Estates logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف الشيخ زايد متشطبة بفيو مميز علي تبة

    Property Hills Star logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام سنة ف نيو زايد جنب اعمار مقدم 2م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام سنة ف نيو زايد جنب اعمار مقدم 2م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4 تشطيب في المستثمر الصغير -الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٢٢٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • زيا بارك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٣٦٬٨٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة