بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 28

3,167 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري واخده VIP لوكيشن بفيو خيالي متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 160م بفيو بانورامي علي البحر تسليم فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٠٧٬٠٩٩ جنيه

    باقل سعر شاليه متشطب High end واخد فيو VIP

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٣٠٥٬٢٥٧ جنيه

    شاليه سى فيو + جاردن + تشطيب كامل للبيع فى سولت

    TREX logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مزارين راي شالية للبيع تشطيب كامل فيو على اللاجون.

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٣ متر مربع

    ١٠٣٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125م متشطب بالكامل + تكييفات بإطلالة لاجون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬١٠٦٬٦٨٤ جنيه

    شالية 3 غرف تشطيب كامل للبيع مونتن فيو رأس الحكمة

    Key Point for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل للبيع فى مارسيليا بيتش 4

    JMG logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي متشطب استلام فوري باقل سعر فالسوق

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في هاسيندا بلو الساحل بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للتسليم بحـــــــري على لاجون بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١٠٠٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف أستلام فــــوري على لاجون بحــــــــري

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١٠٢٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة في جريك مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة موقع مميز في كاتانيا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٢١٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه يرى البحر, بورتو مارينا الساحل الشمالي

    Wdeals for real estate logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٠٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحر قدامك وخصوصية كاملة وفيو يخطف العين تشطيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على شاطئ البحر بفيو خيالي100% على البحر جاهز

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبرلوكس - بالفرش و التكيفات - يطل علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١٢٢٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يطل علي حمام سباحة متشطب بالكامل بالفرش و التكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم خلال سنة شاليهك متشطبة بالكامل فيو علي البحر

    IRTKAZ logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطة استلام فوري بأقل مقدم و تقسيط 9 سنين

    IRTKAZ logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جايا بمقدم استلام فوري بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 3 غرف سوبرلوكس ع بحر ادفع 580 ألف/كاش7.5

    Property Hills... logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 3 غرف سوبرلوكس ع بحر ادفع 580 ألف/كاش7.5

    Property Hills... logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه فوري بالفرش باقل سعر3غرف فيو بول بحري

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع