بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 27

3,167 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه للبيع في أمواج - الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3غرف باقل سعر قريب من الشاطئ-يطل علي اللاجون

    Remax The Address logo image

    بيانكي إليوس, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٨٥٢٬٤٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بموقع مميز على اللاجون و استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري فيو بحر ب قسط يصل ل 12 سنين

    Evergreen Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٩٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٣٦٣٬٨٧٥ جنيه

    شاليه للبيع ف راس الحكمه مقدم 5% وخصم 31% لكاش

    Evergreen Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بالتقسيط علي 8 سنوات ب نايا 125م

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل لوكيشن لاجوون فيو شاليه 3 غرف في ماونتن فيو

    Ammaier for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شاليه أرضي تطل مباشره علي البحر للبيع في تلال

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جون سوديك شاليه أرضي للبيع دور ارضى موقع مميز

    Triple S Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١٠٢٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جون شاليه للبيع يرى البحر 3 غرف بموقع مميز

    Triple S Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (أكوا فيو) 144 م

    RE/MAX Avalon logo image

    اكوا فيو, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٨٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٦٣٬٨٨٧ جنيه

    للبيع بسعر مميز شاليه ارضي بجاردن 3 غرف متشطب

    S signature logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٠٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٦٥٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف موقع مميز متشطب بالكامل في جايا

    S signature logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٩٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو مباشر علي البحر متشطب بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحري سوبر لوكس بالتكيفات استلام فوري

    Roots Development logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه 3 غرف مراسي تطل على حمام السباحة

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٣١٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية بحري سوبر لوكس مفروش بالكامل بالتكيفات

    Roots Development logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاهز للسكن مع حديقة خاصة في أمواج

    Redefine logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع