بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 21

3,167 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه تشطيب كامل للبيع في راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مفروش 3 غرف بحديقة للبيع في فوكا باي

    Property Network logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي في سعادة بدون أوفر لاجون فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    سعادة, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٥٧٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٦٠٣٬٥٠٠ جنيه

    شاليه يطل علي البحر متشطب في جون سوديك استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٤٢٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل للبيع في رأس الحكمة – مرحلة Crete

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل للبيع في رأس الحكمة – مرحلة Crete

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو شالية 3 غرف متشطب مميز | ريسيل ت اقساط

    Gate real estate marketing logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ماونتن فيو رأس الحكمة

    Flag square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٠٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 120 متر ... كامل التشطيب تمشية للشاطئ دقيقة.

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شالية للبيع بالفرش والاجهزة - راس الحكمة

    Top Homes Real Estate logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في مارينا العلمين خطوات من الابراج

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول باطلالة خيالية 3غرف ف مارينا 5 بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه مفروش بجاردن قريب البحر وبحيره كوستا

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب بالكامل للبيع مرسى باغوش

    New Avenue Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام كامل التشطيب - لا فيستا باي

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضى بحرى مفروش بالتكييف - يطل على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل من سعر شاليه في ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مجهز بالكامل120م 3 غرف فى ستيلا هايتس لقطه

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل من سعر شاليه في ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس شاليه بفيو بحر متشطب بأميز لوكيشن واقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ٣ غرف نوم منهم واحده ماستر ٢ حمام تطل علي p

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا هايتس شالية ارضى مفروش بالاجهزة

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا هايتس شالية ارضى مفروش بالاجهزة

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا هايتس شالية ارضى مفروش بالاجهزة

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أدفع مقدم 1,7 مليون = شاليه استلام فوري 125م متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع