بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 17

3,167 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شاليه علي اعلي مصطبة في ماونتن فيو الساحل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٠٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه فيو بول وجاكوزي الفرش مودرن بحري 3غرف

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على الحديقة في بالم هيلز العلمين

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٦٨٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في دي باي | تطوير مصر موقع مميز.

    Flag square Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع | Playa غزالة

    Flag square Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شاليه ارضي بجاردن دايركت لاجون مقدم 8.5م

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٤٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دويلينج أرضي للبيع | سيشيل بلايا- لوكيشن مميز

    Flag square Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 116م متشطب بالكامل جاهز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800.00بقلب العالمين بالقرب من الابراج قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه3غرف+جارجن245م سى فيو بالتقسيط 10س

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه3غرف+جارجن245م سى فيو بالتقسيط 10س

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه3غرف+جارجن245م سى فيو بالتقسيط 10س

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه3غرف+جارجن245م سى فيو بالتقسيط 10س

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف | تشطيب كامل | LVLS By Mountain View

    Good Vibe Homes logo image

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 3 غرف سوبرلوكس ع بحر ادفع 580 ألف/كاش7.5

    متصدر

    Property Hills... logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر شاليه 3نوم ارضي بجاردن دبل فيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه للبيع في بلانكا مراسي بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع او الايجار في مراسي بحديقه 180متر

    Global Hills logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٠٣٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شاليه برووف في كريت مفروش بالكامل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب في D-Bay قسط علي 10 سنين

    Selection Code logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | بنتهاوس 3 غرف متشطب سي فيو| سكالا سي فرونت

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة سي فيو قرية جزر ميامي (الجراولة -مطروح )

    Al-Rowad Real Estate logo image

    قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شالية 3 غرف جاهز للاستلام مفروش بالكامل

    Gate real estate marketing logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه على حمام سباحة ويرى البحر - ليا, مراسي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي أستلام فوري فيو بحر في لافيستا باي

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع