بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 124

3,167 عقارات أخرى
  • 28

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري-تشطيب سوبر لوكس-فيو لاند سكيب

    Remax Professional. logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (مراسي بلانكا) 146 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٩١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Chalet 110M Fully Finished Cali Coast over 2033

    CBE New Homes logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٨٠٨٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شاليه تشطيب كامل بفيو مميز علي لاند سكيب

    Remax Professional. logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره في مارينا 1 وسعرها ينافس الشاليهات

    Marina Season logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فوكا باي راس الحكمة

    JMG logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى البوسيت - اول صف على البحر

    I-Property logo image

    بوسيت, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣٧ متر مربع

    ٦٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٣٩٬٢٠٠ جنيه

    للبيع وحدة في Q NORTH سيدي عبد الرحمن

    JMG logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ( كورال هيلز - راس الحكمه ) 127 م

    RE/MAX Avalon logo image

    كورال هيلز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥١٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سيدي عبدالرحمن (ستيلا هايتس) 120 م

    RE/MAX Avalon logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في ماونتن فيو رأس الحكمة

    Home Destination logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    تاون هاوس

    ٢٠٬٦٠٨٬٨٠٠ جنيه

    تاون هاوس 182م , سيشور ( راس الحكمة ),

    Wealth Platinum logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ١١٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري-تشطيب سوبر لوكس-فيو على لاجون

    Remax Professional. logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٨٢ متر مربع

    ٣٤٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 134م علي اللاجون في قلب راس الحكمة

    Inspire Homes logo image

    سمر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري مطلات مباشرة علي البحر بالعلمين

    Remax Professional. logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ١٤٥٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سيدي عبدالرحمن (ستيلا هايتس) 120 م

    RE/MAX Avalon logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٢٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن للبيع (سي فيو) 120 م

    RE/MAX Avalon logo image

    سي فيو, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول في مارينا ١ تشطيب سوبر لوكس ٣ غرف

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات في السداد علي 12 سنة-تشطيب وفرش كامل

    Remax Professional. logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬١٣٩٬٢٠٠ جنيه

    مطلات علي اللاجون-تسهيلات في السداد علي 12 سنة

    Remax Professional. logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع - قرية مراقيا جاردينز الكيلو 49

    New Home for Realestate logo image

    مراقيا جاردنز, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (قرية كرير لاجون)

    RE/MAX Avalon logo image

    كرير لاجون, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 115م في أجمل مناطق راس الحكمة مشروع مميز

    Inspire Homes logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سيدي عبدالرحمن ( مارسيليا بيتش 4 )125م

    RE/MAX Avalon logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بلاجج الساحل الشمالي متشطب

    Capital Lords Real Estate logo image

    بلاج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع