بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 123

3,167 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بمقدم10%وتقسيط يصل الي 6سنين

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    كوست هايتس, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط وصيف فورآ مع اكبر مطور بالعلمين بالسعر القديم

    Remax Professional. logo image

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٢٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٥٧٣٬٤٤٠ جنيه

    ادفع 10% مقدم وامتلك شاليه 90م بخصم 4% - port golf

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 184 م فى مارينا 8 فيو حمام سباحة

    Next Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل الشمالي بمقدم 180الف

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    كوست هايتس, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 135م + 135م روف ( Marseilia Beach 4 )

    Inspire Homes logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب في تلال العلمين

    Oaks Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى البوسيت - الساحل الشمالي

    I-Property logo image

    بوسيت, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امواج شاليه ارضي بجنينه دقيقه للبحر بحديقة خاصه

    Al Ahly Sabbour logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٢١٬٥٨٠٬٨٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع (سعادة - رأس الحكمه) 153 م

    RE/MAX Avalon logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٤١٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطه للبيع باقساط علي 15 سنه / فوكا باي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١١٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول معدل ٣ غرف تشطيب مودرن فى مارينا ١

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل الشمالي بمقدم 10%

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    كوست هايتس, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٧٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع بالفرش والاجهزه عالمفتاح في فوكا

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١١١٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١١٬٣٦٢٬١٤٠ جنيه

    استلم فوري ريسيل بتشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٦٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ب قريه فينوس

    Smart Assets Real Estate logo image

    فينوس 1, فينوس, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في قلب الساحل الشمالي بمقدم 10%

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    كوست هايتس, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور اول ١٥٠ متر للبيع تالت صف فى مارينا ٢

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل الطيب بمقدم10% وتقسيط 6سنين

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    كوست هايتس, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ستيلا مارينا امام مدينة العلمين

    عقار مارينا logo image

    ستيلا مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو عالبحر فى مار باي باقساط 10 سنوات

    CBE New Homes logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف للبيع (نيس 3) 135 م

    RE/MAX Avalon logo image

    نيس 3, نيس, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م + جاردن بمساحة 223م الساحل الشمالي

    Coldwell Banker Platinum logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه برايم لوكيشن باقساط تصل الي 15 سنه

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٦٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع فى الساحل الشمالي استلام فوري بجاردن

    Aqar Share logo image

    سيسليا لاجونز, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع