بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 118

3,167 عقارات أخرى
  • 8

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (امون) 590 م

    RE/MAX Avalon logo image

    قرية آمون, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٥٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع مارينا 1 - تشطيب مودرن

    Marina Season logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الحي اللاتيني –مقدم 5% وتقسيط حتى 12 سنة

    Horizen For Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٣٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع - مارسيليا بيتش 3

    New Home for Realestate logo image

    مرسيليا بيتش 3, مرسيليا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    لوفت فيلا 135 م² 3 غرف بالساحل الشمالي بسعر مميز

    Horizen For Real Estate logo image

    نورث كود, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مارسيليا بيتش 4 135م-روف 3غ بالفرش بول

    Dk REAL ESTATE logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن للبيع (المروة) 160 م

    RE/MAX Avalon logo image

    المروة, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (فينوس 1) 130 م

    RE/MAX Avalon logo image

    فينوس 1, فينوس, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف للبيع (نيس 3) 135 م

    RE/MAX Avalon logo image

    نيس 3, نيس, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 190م متشطب-بالفرش-فوكا باي ريسيل باقل سعر

    4C Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع (ايكو مينا) 120 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجع ايكو, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (فينوس) 165 م

    RE/MAX Avalon logo image

    فينوس, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٠٤٠٬٣٤٣ جنيه

    شاليه للبيع (زهره) 160 م

    RE/MAX Avalon logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 130م رأس الحكمة - ( جون سوديك )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٣٥٬٩٧٢٬٠١١ جنيه

    شاليه مارينا ٣ غرف ساوث ميد|١٥٦م|إطلالة بحر مفتوحة

    Homescout logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٣٠٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٩٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جولف مارينا VIP Golf مساحة 82 متر

    Horizen For Real Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٦٠٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع (مارسيليا بيتش 2) 125 م + 125 م روف

    RE/MAX Avalon logo image

    مرسيليا بيتش 2, مرسيليا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٣٥٬٩٧٢٬٠١١ جنيه

    شاليه مارينا ٣ غرف ساوث ميد|١٥٦م|إطلالة بحر مفتوحة

    Homescout logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٣٠٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس استلام فوري ماونتن فيو الساحل بحري

    ROCK VINE logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك في الحي اللاتيني بالتشطيب-القسط علي اطول مدة

    Horizen For Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٠٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريسيل في زهرة فيو لاجون دايركت

    Chance for Realestate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (بورتو جولف) 185 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (الريفيرا) 360 م

    RE/MAX Avalon logo image

    ستيلا ريفيرا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 82 متر في جولف مارينا VIP Golf

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٦٢٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف للبيع (نيس 4) 120 م

    RE/MAX Avalon logo image

    نيس 4, نيس, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع