بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 113

3,167 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري على لاجون في سوديك JUNE ريسيل 3 غرف

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٧٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بجاردن فوكا باي | الساحل الشمالي

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٥٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة لاجون مباشرة… تجربة صيف بلا حدود

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١١١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن ريسيل فيو كام بحر و لاجون ريسيل فوري

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك في قلب الكريستال لاجون –فوكا باي رأس الحكمه

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن للبيع في مراسي جريك

    Capital Lords Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٣٣٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جونيور شالية للبيع ف سيلفر ساندس اطلالة ع البحر

    Property Hills Star logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شاليه 3 غرف دايركت لاجون بمقدم 4.5 مليون

    Gate real estate marketing logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٥٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    SODIC POOL شاليه ريسيل 140م فوري بجاردن فيو بحر

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في زهره ارضي بجاردن استلام فوري

    Chance for Realestate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل- اقل سعر في دي باي برايم لوكيشن بحري صريح

    Gate real estate marketing logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع في New Alamein مارينا

    Horizen For Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة لاجون مباشرة… تجربة صيف بلا حدود

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 142,5 م بالم هيلز العلمين استلام فورى

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٤٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 135م للبيع بلعفش والاجهزة في مارسيليا بيتش 4

    BABEL Real Estate logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٣٢٢٬٤٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بإطلالة بحر – فوكا باي، رأس الحكمة.

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٠٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن شاليه ريسيل فوري 144م 3 غرف JUNE سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٧٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري شاليه ريسيل في june بالتكيفات 144م على لاجون

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٧٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 235م صف أول على البحر في شماسي

    Good Deals logo image

    شماسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٩٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب / علي لاجون / لافيستا / راس الحكمه

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر 3 غرف متشطب بالتكيفات والمطبخ,قسط

    Held Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٣٦٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي، الساحل الشمالي

    Capital Lords Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو كامل بحر-لاجون june سوديك شاليه بجاردن ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لبيع في فوكا باي بحديقة | استلام فوري

    Beltone logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع