بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 59

5,777 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل مميزة دور اول استلام خلال سنة

    Roots Development logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة رائعة في كارنيل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٠٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري للبيع في زد تاورز

    I-Move logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع - شقة رائعة في أمبرفيل، نيو جيزة

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بعرض مميز و لفترة محدودة باقل سعر في الماركت

    Roots Development logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٩٩٠٬٠٤٠ جنيه

    فيلا في استاتس سوديك تشطيب كامل بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٤٥٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٣٦٬٥٥٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع بالتقسيط في تراس - الشيخ زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٣٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 3 غرف نوم للبيع 170متر في بيفيرلي

    Real Vision logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام فوري بمقدم 100 الف وقسط ع 10 سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند النصر 17 مدينة 6 اكتوبر

    Mostafa Dardeery logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٢٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 150م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمميزة كاملة التشطيب استلام فوري

    Roots Development logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنة زايد 1 تشطيب سوبر لوكس بالمطبخ

    Core Real Estate Development logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى 6 أكتوبر بجوار مول العرب وماوتن فيو

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري داخل بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع الثورة الخضرا الشيخ زايد بمقدم 5%

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٦٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بإطلالة على النيل واللاند سكيب

    Roots Development logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٦٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة للبيع من هايد بارك بجوار نيو جيزة

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149م أنيقة في Beta Residence بموقع مميز

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة جاهزة للسكن أمام جامعة النيل فيو مميز

    متصدر

    Inn Properties logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 150م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة أرضية أنيقة في سيتي فيو، نيو جيزة

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    2

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٦٬١٤٠ جنيه/متر مربع