بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 58

5,777 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمبوند باديا متشطبه بالتقسيط علي 12 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقق على شارع الجيش الرئيسي بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ١٤٦م للبيع بكمبوند زايد ديونز موقع متميز علي ميدان

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فوري للبيع في الخمايل

    I-Move logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٢٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس باطلاله مفتوحه بسعر مميز في كورتيارد

    Teleo For Real Estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٥٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فريدة - مفروشة بالكامل، بموقع مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد مساحة 140م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م تفرعات شارع لبنان

    Property insider logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم بسعر أقل من سعر السوق + أقساط

    The Choice For Real Estate logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٣٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بحديقة بالقرب من نادي الجزيرة

    متصدر

    Inn Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 فيو مفتوح علي اهم 3 مداخل رئيسي مساحة 165م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب اكتوبر ب سعر مميز و ب قسط ل 10 سنين

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيفرلي هيلز المرحله الثانيه بالفرش

    Core Real Estate Development logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل تشطيب فاخر بجانب جولف فيوز

    Inn Properties logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات والمطبخ في ابراج زيد ويست

    Property Hills VIP logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جنة اكتوبر من المالك مباشرة

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب اكتوبر ب سعر مميز و ب قسط ل 10 سنين

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب اكتوبر ب سعر مميز و ب قسط ل 10 سنين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ١٠٩م كومباوند ذا ادريس THE ADDRESS - دره

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب اكتوبر ب سعر مميز و ب قسط ل 10 سنين

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب اكتوبر ب سعر مميز و ب قسط ل 10 سنين

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه village west الشيخ زايد بجانب كايرو جيت إعمار

    Property Hills VIP logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة - إطلالة واسعة على البحيرة ولاند سكيب

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزةللبيع داخل كمبوند هايلاندفي قلب 6 أكتوبر

    Smart Location Group logo image

    هاي لاند, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬١٠٠ جنيه

    وحدة149م بيتا ريزيدانس حدائق اكتوبر طريق الفيوم

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٥ جنيه/متر مربع