بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 213

5,793 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس و متكرر منطقة المسلسلات حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    بداية, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شه مميزه جدا 134 متر في كمبوند ذا ادريس زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل في كمبوند اشراقة 6اكتوبر

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية - استلام فوري - رحاب أكتوبر سيتي

    Mohamed Gaber logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٥٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٢٩٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقة 191م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بمطبخ للبيع بكمبوند ذا أدريس الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 180م بكموند حدائق المهندسين الشيخ زايد .

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقه 196 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٤٣٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقة 197 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية استلام فوري المربع الذهبي - حدائق أكتوبر

    Mohamed Gaber logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة لوكس كمبوند الحي الاسبامي حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    الحي الاسباني, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقة 210 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٤٨٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقة 192 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقه 190 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقه 220 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيع شقة ارضي بجاردن كمبوند جاردن ستي حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    أجياد جاردن سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقه 195 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف seven احدي مشروعات حربي جروب بسعر مميز

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقه 205 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة الفردوس – 6 أكتوبر

    Better Estate Investment logo image

    شارع الفردوس, مدينة الفردوس, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٩٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقه 200 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بكمبوند ادرس الشيخ زايد ارضي بحديقة مطبخ وتكيف

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    أي فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الشيخ زايد – تشطيب ألترا سوبر لوكس

    Better Estate Investment logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس شارع الحجاز المهندسين

    الاستثمار المصري logo image

    شارع الحجاز, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند Address Home 2 بجوار جامعة زويل

    Baytak. logo image

    اكسورا, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع