بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 212

5,793 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه واجهه وسط 136 متر بحري

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٨٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ثاني بأسانسير 185م لوكيشن مميز تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس برووف بسعر مميز في فاى سوديك ومقدم 5%

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 200 متر استلام فورى أرضى بجاردن 6 أكتوبر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمهندسين 278م من شارع لبنان

    Volume realestate logo image

    شارع الاسراء, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٧٨ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بسعر زمان 125م دور تالت 1,450,000 قرب الجيش

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 200 متر استلام فورى أرضى بجاردن 6 أكتوبر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م+70م جاردن متشطبه من بالم هيلز بقسط ع12سنه

    متصدر

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٣٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بتقسيط 8 سنين 5% مقدم فى فاى سوديك

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بحديقة كمبوند ادرس الشيخ زايد 3 غرف

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمهندسين بموقع مميز جدا من جامعة الدول

    متصدر

    Volume realestate logo image

    شارع ابو المحاسن الشاذلي, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقه 197م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة - رحاب أكتوبر سيتي

    Mohamed Gaber logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر كمبوند حدائق المهندسين - موقع م

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو خطير - رحاب أكتوبر سيتي

    Mohamed Gaber logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو رائع ارضى بحديقه تشطيب سوبر لوكس بالتكييفات

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مكان مميز 200م شارع سلبمان اباظه الرئيسي

    Property insider logo image

    شارع سليمان اباظه, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة في الحي الثالث، الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    الحي الثالث, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقه في زايد ديونز 158م تشطيب ممتاز وسعر لقطه

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه مميزه جداا 150 متر واجهه وسط

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بشارع طيبة الدقي تري نادي الصيد

    الاستثمار المصري logo image

    شارع طيبه, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة بجاردن50م جاهزة فوري بتكملة اقساط

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ثاني لوكيشن ممتاز بحرى بتشطيب الترا سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس برووف خاص بمقدم5% فى فاى سوديك نيو زايد

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي النيل مباشرة بشارع البحر الاعظم

    دار الفرا logo image

    شارع البحر الاعظم, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع