بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 43

23,527 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع فى لاميرادا التجمع متشطبه متسلمه

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٠٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 156م فى دجله تاورز نص تشطيب فيو لاندسكيب

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في السياحية ا حدايق اكتوبر

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280م نص تشطيب فى اللوتس الجنوبية

    Envigo Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقه للبيع متشطب بالتكيفات في 90 أفنيو

    New Avenue Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٦٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جارن فيو فى اشجار بمقدم 210الف و اقساط على 12س

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 147م نص تشطيب فى اللوتس الجنوبية

    Envigo Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٧٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع كازا | موقع مميز وإطلالة على 40 ويست

    Residia logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٤ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريسيل للبيع فى سوما باى بالتقسيط

    Trends Real Estate Egypt logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في كمبوند فاي من سوديك | الدور الأول

    RE/MAX Everest logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في كمبوند فاي من سوديك | الدور الأول

    RE/MAX Everest logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في كمبوند فاي من سوديك | الدور الأول

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لثطة شقه البنفسج عمارات خطوات من كارفور

    Smart Location Group logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل 3 غرف نوم في بورتو مارينا

    RE/MAX Everest logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ومفروش بالتكيفات يطل على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر بموقع مميز -فيو مفتوح

    RE/MAX Everest logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر بموقع مميز -فيو مفتوح

    RE/MAX Everest logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر بموقع مميز -فيو مفتوح

    RE/MAX Everest logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ١٥٠م بعمارات رامو دور٢تشطيب كامل٣غرف٢حمام

    كمبوند رامو, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالحي العاشر اكتوبر المساحة١٨٠م تشطيب الترا

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الدور الأرضي تشطيب كامل في مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٦٧٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ب راكو١٥٠م ٣غرف تشطيب كامل مطلوب٤مليون م ممي

    كمبوند رامو, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في غرب سوميد - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع١٨٠م دور اول غرب سوميد عمارة جديدة م مميز

    غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بغرب سوميد ارضي بتسهيلات سنة م منيز

    غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

    1

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي مرتفع في غرب سوميد ممكن تسهيلات

    غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع