بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 48

23,527 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك في كيو باي بجوار مارينا 1 ومرسي اليخوت

    متصدر

    JMG logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق علي الطراز الاندلسي في العاصمه السياحيه

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م في عمارات مصر للتعمير شيراتون

    Good Deals logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس واسع 210م إطلالة حديقة في النزهة الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع محمد كامل حسين, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في كمبوند الدبلوماسيين فيو حديقة كبيرة

    شركة البحيري جروب logo image

    حي الدبلوماسيين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيو زايد ويست فيو من HDP 2 غرف

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةB1 مدينتي استلام فوري تشطيبات طلعت مصطفي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف فاخرة للبيع في مدينة الشروق - الحي الثالث

    Better Estate Investment logo image

    الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مجرى السيل B14 مدينتي مقدم مميز وأقساطشقة

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اغتنم افرصه شقه للبيع بمدينتي بسعر مميز b1

    Top Cairo Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – الحي الثامن – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في زايد ديونز(مجهزة بالكامل)

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في كمبوند جاردنيا الشمس

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جاردينا الشمس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس 192م برووف 150م في الباتيو اورا

    4C Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٥٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بلحي السابع لوكيشن مميز مرونه في السداد

    Smartex logo image

    شارع 12, المجاورة الاولي, الحي السابع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 188 م سموحة (شارع 50)

    متصدر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٣١٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة 131 متر للبيع فى المونت الجلالة

    TREX logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩٤٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب في المنطقه الثالثه

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٥٩٬٨٧٠ جنيه

    شقة B14 مدينتي استلام قريب وأقساط حتى 10 سنوات

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر ٣ غرف إطلالة بحر بانورامية لافيستا ٣

    Oqood Investments logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180 م صافي مسجله / للبيع خلف مفكو حلوان

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بارك فيو B10 مدينتي مساحة كبيرة وموقع مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه 3 غرف 120 م² جاهز التسليم المونت جلالة

    متصدر

    Oqood Investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع فى اللوتس الشمالية التجمع الخامس

    Smart Location Group logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 نوم بأقل سعر تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع