بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 21

668 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لفترة محدوده استلم شقة 118م متشطبه بمقدم5%قسط

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦٠٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع في المقصد

    Redefine logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٥٠٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بسعر لقطه بالعاصمه وبالتقسيط علي12سنه

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٣٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقتك متشطبه وبدوون مقدم بالـعـاصـمـه

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٧٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    عاين شقتك متشطبه جاهزة للسكن بالعاصمه بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان بقسط 39.000جنيه شهريا فقط بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ديبلو ايست, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2نوم جاهزة للاستلام بالعاصمه بدون مقدم+تقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م متشطبه استلام فوري بالعاصمه بتقسيط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع "استلام فوري" في كمبوند بورد ووك

    Better Estate Investment logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بأفضل لوكيشن وبسعر لقطه+قسط15سنه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٩١٬١٥٥ جنيه

    امتلك شقتك الان بسعر مميز و خصم مميز

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٥٢٬٨٥٩ جنيه

    عرض مميز *10* مقدم علي *10* سنين *15% خصم*

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٧٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٤٧٬٣١٣ جنيه

    الان بسعر مميز و قسط على ١٢ سنه في La Reva R8

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٠٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 145م متشطبة مع مصر أيطاليا بقسط 10س

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه جاهزة للمعاينه بالعاصمه بمقدم1%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥١١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان فى R8 شقة غرفتين بسعر لقطه وبمقدم 6%فقط

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم جاهزة للسكن متشطبه في R3 العاصمه أقساط12س

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ميدل لوكيشن مميز جدا باقل سعر

    Closer logo image

    سيتى اوفال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٣٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع بأقل سعر واطول فتره سداد15سنة

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٨٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم جاهزة للسكن بأقل سعر فى R5 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٦٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن الان بسعر لقطه فى Dejoya بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣١٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 3غرف بسعر لقطه فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٤٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة للبيع , بالتقسيط باقل مقدم

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٩٬٦٥٥ جنيه

    شقة فورى مميزه بالعاصمه بمساحة 130م بمقدم 420 الف

    Summit Real Estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٤٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن 72م جاهزة للسكن فىR7 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٩٬٤٣٩ جنيه/متر مربع