بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في التجمع, صفحة 50

5,588 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب مميز 120م بحديقة للبيع في الباتيو اورو

    Horizon Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة | تشطيب كامل | ليك فيو ريزيدنس

    Good Vibe Homes logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135م نص تشطيب للبيع بماونتن فيو هايد بارك

    Estimate Investment logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة للبيع في غاليريا مون فالي موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٧٨٬٦٠٠ جنيه

    بمقدم2,278,600 شقه [كورنر] اطلاله مباشر عMEGA POOL

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٥٥ متر مربع

    ٤١٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٧٤٬٢٦٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    Impact Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٤٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس برووف جاهز في ماونتن فيو هايد بارك

    Premier Property logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٧٤٬٥٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين فيو مفتوح في زد ايست

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بأقل سعر بالتجمع وافضل لوكيشن +قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٧٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات باقل سعر فالسوق بحري

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٦٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز في ليك فيو ريزيدنس – Phase 1

    Susqual Management logo image

2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٩١٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠١٠٬٧٦١ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري وبتقسيط في ليك فيو 2

    I properties Real Estate Consultant logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٨١٬١٨٠ جنيه

    شقة فوري بخصم40% بافضل لوكيشن ف ماونتن فيو اي سيتي

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨١٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في تاج سيتي – موقع مميز

    Susqual Management logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥٠م متشطبة جاهزه للسكن باقل سعر في الماركت

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم للبيع في الباتيو ريفا بالتجمع بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٦٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مفروشة للبيع | ذا فيليدج بالم هيلز

    NIFE Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس – خصوصية

    Mr .Estates logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي كورنر بحديقة الباتيو أورو القاهرة الجديدة

    NIFE Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٤٨٤٬٢٧٨ جنيه

    شقة بحري فوري برايم لوكيشن فيو لاجون بمقدم5%

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة للبيع في باتيو أورو

    Premier Property logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م متشطبة في التجمع الخامس موقع مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع