بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 22

24,231 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر مش هيتكرر في اميز مرحلة في تاج سيتي

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٢٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو كريستال لاجون سور فسور مع مشروع مدن راس الحكمة

    Q Sequoie logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٣٩٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% احجز شاليه متشطب بالكامل بتقسيط حتى7 سنين

    IRTKAZ logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١٧٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٠٢٧٬٠٤٦ جنيه

    امتلك شقة بحديقة للبيع بالتقسيط في تاج سيتي

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك | 166 متر

    New Capital Home. logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • لا سيرينا ميني إيجيبت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٥٧٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Lasirena Group
    السويس,العين السخنة,لا سيرينا ميني إيجيبت

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 18

    شاليه

    ٨٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بقرية مطارمة بيتش 120م التراسوبرلوكس

    Novus Stanza logo image

    مطارمة بيتش ريزيدانس, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 484K وامتلك 123م بسعر مميز وقسط على 84 شهر

    Promax Property Investors logo image

    بيتا جولف ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٩٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 110م في جازيل ريزيدنس العبور الجديدة

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سى فيو (fully finished with (Acs & kitchen

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    هاسيندا, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٤٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل سعر في نيو زايد بالقرب من بيفرلي هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • ٩ سايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,المقطم,الهضبة العليا,ناين سايد

    2 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع400الف فقط وامتلك شقتك في ماونتن فيو قسط9 سنين

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م سموحة (خطوات من ش فوزي معاذ)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول لاجون, تشطيب بالمطبخ وAc'sبأقل سعر بـالساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٤٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالتكيفات باطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٦٣٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على 10 سنين في 136م تشطيب الترا لوكس

    Promax Property Investors logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٧٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • الاشرفية

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,الاشرفية

    2 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 103م سموحة - كومباوند مرسوم

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٦٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر ع راس الحكمه بــ 1,5 مليون تشطيب كامل+AC

    Falcon for Real Estate logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١١٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية لا تعوض بإطلالة بحر خيالية ورفاهية

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 105م بالسعر القديم وقسط ربع سنوي 163K ل2030

    Promax Property Investors logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (جولف بورتو مارينا) 80 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • اوكارديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Four You Development
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة,اوكارديا

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى الرحاب شقه 89 متر الدور التانى السابعه

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٦٧٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 140 م² | استلام فوري | تاج سلطان

    The Homies logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالمطبخ بسعر لقطه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك في اميز لوكيشن في المشروع باقل مقدم

    IRTKAZ logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك تشطيب كامل فى موقع مميز واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٠٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • فيدا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Elaf Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فيدا ريزيدنس

    1 - 6 غرفة