بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 18

24,142 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالتكيفات باطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٦٣٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على 10 سنين في 136م تشطيب الترا لوكس

    Promax Property Investors logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٧٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 103م سموحة - كومباوند مرسوم

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٦٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر ع راس الحكمه بــ 1,5 مليون تشطيب كامل+AC

    Falcon for Real Estate logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١١٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية لا تعوض بإطلالة بحر خيالية ورفاهية

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • راج

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٠١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Awj Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 105م بالسعر القديم وقسط ربع سنوي 163K ل2030

    Promax Property Investors logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (جولف بورتو مارينا) 80 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى الرحاب شقه 89 متر الدور التانى السابعه

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٦٧٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 140 م² | استلام فوري | تاج سلطان

    The Homies logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالمطبخ بسعر لقطه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • أكاسا ألما

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٧٨٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    DAR Al Alamia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك في اميز لوكيشن في المشروع باقل مقدم

    IRTKAZ logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك تشطيب كامل فى موقع مميز واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٠٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    iHome logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لوكيشن مميز 2 غرفه نوم فيو لاندسكيب

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٧٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٨٣٬٤٠٠ جنيه

    استلم الآن غرفتين 114 م في تاورز بقسط 15,500شهريا

    متصدر

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • جازورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٦٧٬٧٨٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك ب10% مقدم وتقسيط على 10 سنين 115م

    Promax Property Investors logo image

    مساكن سامايا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٤٠٧٬٤٠٠ جنيه

    استلم الآن وحدتك 74م غرفتين كاملة التشطيب في زهرة

    Morshedy Group logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٤ متر مربع

    ١٠٠٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٤٠٧٬٤٠٠ جنيه

    استلم الآن وحدتك 74م غرفتين كاملة التشطيب في زهرة

    Morshedy Group logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٤ متر مربع

    ١٠٠٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل علي البارك في Zed West

    Falcon for Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه بفرش فاخر-للبيع في فيليت

    Brokerage Hub logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو ريفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 134م فيو جاردن في بالم هيلز اسكندرية

    Z Investments For Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش 120متر بحري بإطلالة راقية لافيستا 6

    Oqood Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيفث سكوير | 130 متر | تشطيب كامل

    New Capital Home. logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو بحر متشطب واقل مقدم فى الماركت

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جنب مول العرب قسط على 10 سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • ايليت ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Taj Real estate
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ايليت ويست

    2 - 3 غرفة