شقق بغرفتين نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 3

15,330 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٤١٢٬٠٠٠ جنيه

    او ويست 120 متر للبيع بسعر لقطه

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬١٢٢٬٤٤٨ جنيه

    شقة أنيقة بفيو بحر مع تراس في أزورا، سهل حشيش

    HPK logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٨٨٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع (مزارين - العلمين) 94 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٨٠٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة أستلام 6 شهور في مراسم الشيخ زايد تقسيط

    TREX logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٣٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة في الشيخ زايد فيو بارك سايد |زيد

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٢٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • لايرز أوف جرين - سولانا ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    2 غرفة

  • 19

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشبطة بالكامل أستلام 6 شهور في كمبوند المراسم

    TREX logo image

    مار فيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٣٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه مفروشه اب تاون للبيع جاهزه للاستلام

    Platinum Properties logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٩٩٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل برايم لوكيشن بالتجمع |قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية للبيع في كمبوند ليك فيو ريزيدنس بالتجمع

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨١٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • اليفن ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٣٧٥٬٠٤٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس2 باقل من سعر السوق

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى متشطبة في ليك فيوريزيدنس

    I-Zone logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لاندسكيب فيو استلام فوري في ديستريكت 5

    Skyline logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦١٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه vib فوري بفيو بحر ومتشطب في ابراج العلين

    Falcon for Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٣٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 144م في ليك فيو ريزدينس

    I-Zone logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • بوتانيكا تاون أوجامى

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,أوجامي

    2 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بمقدم ١٠٪؜ و قسط شهري ٦٢ الف

    New Avenue Real Estate logo image

    تالدا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٠٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل landscape+clubhouse view

    Skyline logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٨٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة أرضي بموقع مميز 2 غرفة نوم بإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٩٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك البحرية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو بحر قسط علي 12 سنه فوري متشطبه فندقي VIP

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • شاليهات راي - دوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Akam Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,دوس

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٥١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 124م 3غرف ف كارميل باقل مقدم 850الف قسط ع 10س

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٠٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه(140م) بجاردن خاصه كأنها فيلا مصغره تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةغرفتين اقل سعر ماركت استلام فوري متشطبة بالكامل

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين 94م برايم لوكيشن باقل مقدم علي 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٩٤٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171متر متشطبة بالكامل فيو مفتوح في واترواي

    Spade consultancy logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٩٩٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • يَم بيتش بلازا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    2 غرفة