شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 603

16,098 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة +حديقة للبيع في كمبوند فيلدج ويست| بالتكييفات

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في كمبوند ليك فرونت

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم 160م دور تالت مقدم 950,000 وقسط على 40 شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة من سوديك بيفرلي

    Property Hills Star logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع 100م– كمبوند حدائق المهندسين-زايد

    Abrag Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٤٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في كمبوند على طريق الواحات دايركت

    اشتري بيتك logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة بموقع متميز بي المريوطيه فيصل

    Al Beltagy Real Estate logo image

    شارع ماجد حماد, الطوابق, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    159 متر ارضي بجاردن كبيرة تشطيب فاخر في اشراقة

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٤٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن كمبوند اليسيوم الشيخ زايد

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة140م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع - او ويست 6 اكتوبر بسعر مميز

    Core Real Estate Development logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٢٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم 5% امتلك شقتك نص تشطيب قسط حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    كمبوند الياسمين, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى vye سوديك زايد الجديدة

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٤٢٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة159م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في VYE سوديك – 120م جاهزة للسكن

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة130م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 88 متر + جاردن للبيع كومبوند ديجويا نيو زايد

    Classy Home For Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٧٦٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة150م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كمبوند اوري)شقة160م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استثمارى فى zed west الشيخ زايد من ora

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    137م بموقع مميز كازا مرحله أولى بالمطبخ والتكييفات

    IHouse development logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٦٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في أبراج أيون

    Beltone logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة 134م كمبوند ذا ادريس الشي زايد .

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه بالكامل بالتكيفات باميز لوكيشن

    متصدر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن 134م- كمبوند ذا ادرس-زايد

    Abrag Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع