شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 593

16,098 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوندفاليدج ويست درة استلام فورى متشطبة

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٢٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم 125م قرب البوابة دور تالت قسط على 36 شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه شقة سوبر لوكس للبيع في الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٤٬٥١٥ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل فوري موقع مميز اقل مقدم vye

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه155م متشطبه للبيع اطلاله علي اللاند سكيب مباشرة

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدايق الاهرام بتقسيط واجهه بدون مناور

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل فوري موقع مميز اقل من ماركت vye

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧١٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٢٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع الشيخ زايد بيت الوطن بجوار رويال سيتي

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقيه امام المتحف المصرى قسط يصل الى 15 سنة

    CBE New Homes logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني حديثة تفرعات شارع شهاب

    Property insider logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    120م +170م جاردن تشطيب فاخر داخل كمبوند كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع السريع بشارع كان كان الرئيسي - الحي 12

    Housing Realestate logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٠٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى فندق هيلتون 750 الف مقدم قسط حتى15سنة

    CBE New Homes logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة خلفية للبيع في حدائق الاهرام البوابه الرابعه

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر ارضي بجنينة تحتها جراچ بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف لوجار علي فيو لاند اسكيب

    Property Hills Star logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٦١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اكتوبر امام مول العرب بأقل مقدم واطول

    إبداع logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٨١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٢٣٬٤٤٤ جنيه

    للبيع شقة 149 متر كمبوند فيلدج ويست . الشيخ زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٩٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 100 م مفروشة تشطيب مودرن كمباوند جولز

    Abrag Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشه للبيع فى فندق هيلتون بالاقساط حتى15سنة

    CBE New Homes logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فوري موقع مميز vye سوديك ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ويستاون - سوديك

    I-Property logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع