شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 591

16,098 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة من سوديك بجوار بيفرلي هيلز قسط 8 سنين

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في الشيخ زايد من سوديك

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع 100م بالتقسيط اللي يناسبك وخصم كاش مفاجاة

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 152م 3 غرف+جاردن متشطبه من بالم هيلز قسط 8سنين

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري من سوديك الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٠٥٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بدون مقدم و10س تقسيط امام نادي الصيد

    Property Hills... logo image

    أو ناين من ميقات للتطوير العقاري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣٧٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    136متر بحري صريح 3 غرف تكملة اقساط في كمبوند تالة

    متصدر

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٥٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٩٦٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقتك 148م بــ27 ألف للمتر في زايد بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك وحدتك 100م بأقل مقدم فى كمبوند بحدائق اكتوبر

    ابراج العقارية logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٣٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض استثنائي لسعر المتر 27 الف في زايد بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في الشيخ زايد من سوديك بمقدم 0%

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٧٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    ببيع شقتي 160م كاملة التشطيب والمرافق استلام فوري

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة من ماونتن فيو اكتوبر بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي المفتاح بمقدم 0% م سوديك الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٣٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    133م تشطيب بحري صريح تشطيب فندقي في تالة

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 148م 3 غرف+ جاردن فيو مفتوح قسط ع 10سنه

    متصدر

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقتك في قلب الشيخ زايد بفيو لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز ف الشيخ زايد بجوار بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م متشطبة بالكامل بموقع مميز على وصلة دهشور

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه132م+جارن متشطبه من بالم هيلز فيو حمام سباحه 8س

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م بفيو بانورامي بالقرب من بيفرلى يالتقسيط

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للسكن في الشيخ زايد تقسيط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف مونتن فيو بارك استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى موقع لقطة للبيع بالحى الثامن ب 6 أكتوبر

    Housing Realestate logo image

    الحي الثامن, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م استلام فوري بدون دفعات صيانه في سوديك زايد

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٦٦ جنيه/متر مربع