شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 56

16,098 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل م المالك115م متشطبه فيو بحري صريح جاهزه لسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين نوم متشطبة فى باديا بموقع مميز

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود أقساط تصل إلى 7 سنوات وحدة خاصة

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة للبيع متشطبة+جاردن في بيفرلي هيلز شيخ زايد

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق فرصتك مع اكبر مطور و بدون مقدم لفتره محدوده!!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٤١٬٧٥٠ جنيه

    فرصه استلم الان مع سوديك شقه بمقدم941الف او كاش12M

    متصدر

    Property Hills... logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقسط شقة للبيع بمقدم630الف بالقرب من مطار سفينكس

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد بسعر مميز في سولانا الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 195م بأفضل موقع وأفضل سعر ب6 أكتوبر

    Property Hills Star logo image

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٦٨٬٥٠٠ جنيه

    تقسيط 9 سنين و استلام خلال أشهر-شقه مجهزه بالكامل!

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بادية موقع متميز جدا و فيو ممتاز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 163م واجهه بحرية بحدائق الاهرام منطقه ل

    Mini Home. logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ١٧٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى فى أرقى كمبوند بأقل سعر بالسوق

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٨٧٬٩٠٠ جنيه

    تقسيط 9 سنين و استلام 1,5 سنه-شقه+جاردن مجهزه كامل

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة استلام قريب على 10سنين بأقل سعر من سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٥٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٣٩٬٦٧٠ جنيه

    شقة Loft للبيع في Club Yard – أو ويست

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٦١٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٧٨٬٦٠٠ جنيه

    استلام خلال 1,5 سنه! شقه مجهزه بالتكييفات - 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك من سوديك بأقل سعر فى نيو زايد على10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٠٦٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع متشطبه بالكامل لاندسكيب فيو

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق فرصتك مع اكبر مطور بأقل سعر في زايد علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند بليس جيت باقل سعر و اكبر مساحة

    Master Key logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بأقل سعر في زايد واطول فترة تقسيط 10س

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    3غرف 120م بجاردن جاهزة للاستلام بافضل موقع بكايان

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع متشطبه بالكامل لاندسكيب فيو

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري شقة بجاردن 123متر متشطبة بالتكييفات في سولية

    Property  Hills. logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٥٬٧٧٢ جنيه/متر مربع