شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 55

16,098 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 105م بموقع مميز فى ماونتن فيو ICity

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل 61م في نيوم اكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للايجار في ويستاون سوديك الشيخ زايد

    Emkan for Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كايرو جيت باميز لوكيشن

    Conquer Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٤٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة دور أرضى بحديقة، ماونتن فيو،

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149م متشطبة استلام فوري في كارميل سوديك

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٦٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف جاردن ليكس فيو لاند سكيب بأقل مقدم

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في اويست اكتوبر في موقع مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٢٣٬٨٣١ جنيه

    اقل سعر شقة مباشرة على طريق الواحات

    Master Key logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م بحري صريح ف جنه اكتوبر جاهزه للسكن الفوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جاردن في 6 اكتوبر في كمبوند اويست

    Z Investments For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق شقة لقطة بمقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقة 3 غرف بحري للبيع في ديجويا الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٣٬٣٧١ جنيه

    اقل سعر شقة مباشرة على طريق الواحات

    Master Key logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٢٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ف الشيخ زايد بمقدم و اقساط

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، غرفتين بإطلالة مزدوجة للبيع، علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف جاردن ليكس فيو لاند سكيب بأقل مقدم

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 68م في كمبوند اويست 6 اكتوبر بخصم 22%

    Z Investments For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الابراج ال 20

    Emkan for Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٤٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الآن بأقل مقدم واستلام فورى

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة وجاهزة للاستلام في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع