شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 557

16,098 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م متشطبة للبيع بجوار هايبر وكمبوند الربوة

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه صافي 165م للبيع اول سكن اللبيني هرم اولاد رجب

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في اركان بالم تخدم من خلال كراون بلازا

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م عل المفتاح وبتقسيط بالشيخ زايد بدون عمولة

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 110م للبيع في اقوى لوكيشن بجوار مول مصر

    Property Hills Star logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م متشطبة بالكامل + تكييفات – بجوار هايبر 1

    Property Hills... logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة داخل كمبوند the address بموقع ممتا

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة جمب هايبر 3 غرفة 147م فى كمبونج متكامل

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اشراقة فيو لاند سكيب

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٣٨٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 75م بالمطبخ والتكيفات بأميز فيو فى زد بارك

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    جمب هايبر وان شقة متشطبة 3 غرف فى كمبوند متكامل

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م متشطبة بالكامل + تكييفات – بجوار هايبر 1

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م متشطبة بالكامل + تكييفات – بجوار هايبر 1

    Property Hills... logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن في كمبوند أشجار سيتي

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٢٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م متشطبة بالكامل + تكييفات – بجوار هايبر 1

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 119م للبيع بجوار مطار سفنكس الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    شارع 10, الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣٧٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه ارضي بحديقه للبيع 3غرف بوابه 4

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة158متر في حدائق اكتوبر استلام فورى مقدم15%

    Core Real Estate Development logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٠٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى بمقدم30% وقسط ع8سنوات كمبوند ساكن

    Core Real Estate Development logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م متشطبة بالكامل + تكييفات – بجوار هايبر 1

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٢١٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقتك جمب هايبر بالتقسيط متشطبة كاملة المرافق

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 140م+ جاردن75م جاهزه ع المفتاح بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في ذا ادريس الشيخ زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 180م بفيو كامل على اللجون فى نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه للبيع بحدائق الاهرام 133م 3غرف 2حم

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع