شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 555

16,098 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة 165 متر بموقع مميز بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند صن كابيتال موقع مميز

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بسعر مميز من هايد بارك بالتوسعات الشرق

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف + غرفة نانى 170م متشطبة بأميز فيو فى PX

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة (استوديو) للبيع ريسيل متشطب الترا سوبر لوكس-زد

    Gate real estate marketing logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٢٧٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بجوار هايبر وان بتقسيط 12 سنة

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ممتازة للبيع متشطبة بالكامل كمبوند ذا ادريس

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحة كبيرة 325م استلام فوري بالتقسيط عالمحور

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى بالشيخ زايد خلف مول العرب

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند ذا ادريس درة

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في أبراج Zed West الشيخ زايد

    Gate real estate marketing logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٣ متر مربع

    ٨٧٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٨٦٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقتك كاملة المرافق وخصم كاش مفاجاة

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه149م+جاردن161م قرب مول مصر مقدم مليون قسط 9سنين

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالشيخ زايد استلام فوري بجوار اركان

    Property Hills Star logo image

    شارع 10, الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ١٣٤م في كمبوند ذا ادريس الشيخ زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل Tesla Residence طريق الواحات مباشر

    Baytak. logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف في كمبوند ذا ادريس في قلب الشيخ ز

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في او وست استلام 2026

    Niche Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152 مميزة للبيع ف px علي فيو لاند اسكيب

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٥٢ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى بالشيخ زايد خلف مول العرب

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 60م بالمطبخ والتكيفات بأميز فيو فى زد بارك

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة 2 نوم برايم لوكيشن للبيع في او ويست

    Gate real estate marketing logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٢٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة 3 غرف داخل كمبوند ادريس الشيخ زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٣٠٬١٤٩ جنيه

    للبيع شقه 140م استلام فوري مرحله كلوب بارك

    Abrag Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع بكمبوند FLW طريق الواحات مباشر

    Baytak. logo image

    فلو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٠ جنيه/متر مربع