شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 454

16,260 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة غرفتين في نيو زايد باقل سعر اقساط12سنه

    Selection Code logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    155م دقيقة من شارع النوادي مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل علي طريق النزهه ب قسط ل 8 سنين

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب فيو مميزو ب سعر خاص و قسط يصل ل 9 سنين

    فيفتي 7, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب فيو مميزو ب سعر خاص و قسط يصل ل 9 سنين

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب فيو مميزو ب سعر خاص و قسط يصل ل 9 سنين

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل علي طريق النزهه ب قسط ل 8 سنين

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب فيو مميزو ب سعر خاص و قسط يصل ل 9 سنين

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    • امتلك شقة 3 غرف في نيوم أكتوبر | 45 ألف شهريًا

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في امام مطار سفنكس اقل مقدم علي15y

    Selection Code logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل علي طريق النزهه ب قسط ل 8 سنين

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٧٦٬٨٩٨ جنيه

    شقة 102م بـ West Days مقدم 10% وقسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    وست دايز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٠٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع ذا ارك بالشيخ زايد علي وصله دهشور

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في بالم هيلز اقل مقدم علي 12 سنةقسط

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب فيو مميزو ب سعر خاص و قسط يصل ل 9 سنين

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في الشيخ زايداقل مقدم علي 10 سنوات

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٩٨٬٥٦٥ جنيه

    شقة بماونتن فيو مقدم 100 ألف وقسط 10 س

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    “استلام خلال سنة – شقة في La Casa، حدائق أكتوبر

    Selection Code logo image

    كونكريت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متلك شقة 2 غرفة في هايد بارك – تقسيط على ١٠ سنين

    Selection Code logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري في زايد الجديده

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقساط 8 سنوات بالقرب من الاهرامات

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة فندقيه متشطبه امام مطار سفينكس

    Selection Code logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ١١١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل علي طريق النزهه ب قسط ل 8 سنين

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل علي طريق النزهه ب قسط ل 8 سنين

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة جاهزة للسكن قدام مطار سفينكس

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع