شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 433

16,260 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على شارع 40 متر و شارع 18 متر

    Golden house logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    متصدر

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 106م بتكييفات استلام فوري بزايد قسط 8 سنوات

    Selection Code logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٥٧٬٠٠٠ جنيه

    أخر ارضي بجاردن متشطب 457ألف كوارتر أو 10مليون كاش

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة خلفي جانبي مميزة 120 متر ڤيو على طريق الواحات

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155متر باديا بالم هيلز متشطبه

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٥٧٬٠٠٠ جنيه

    أخر ارضي بجاردن متشطب 457ألف كوارتر أو 10مليون كاش

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٩٬٤٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف ايفوارويست الشيخ زايد علي اعلاتبه ع10س

    Selection Code logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٣٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمباوند حدائق المهندسين الشيخ زايد ١٢٥ م

    Remax Style logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع فى باديا بالم هليز قريب من الجامعة

    Vira Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٥٧٬٠٠٠ جنيه

    أخر ارضي بجاردن متشطب 457ألف كوارتر أو 10مليون كاش

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٥٧٬٠٠٠ جنيه

    أخر ارضي بجاردن متشطب 457ألف كوارتر أو 10مليون كاش

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على شارع 40 متر و شارع 18 متر

    Golden house logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في Sun Capital استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو اقل سعر متاح للبيع فى باديا بالم هليز

    Vira Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة في جنة زايد 1 – الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في نايا من اميز مشروعات الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع