شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 430

16,260 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأقل سعر في زايد الجديدة

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في قلب الشيخ زايد علي 10 سنين اقساط

    Selection Code logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠١٥٬٦٠٠ جنيه

    شقه للبيع في جاردن ليكس هايد بارك واقساط علي8 سنين

    Selection Code logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٨٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردين بكمبوند سيتى فيو فيو ليك

    Houses and More For Real Estate logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠١٥٬٦٠٠ جنيه

    فرصة في التوسعات الشرقية جاردن ليكس هايد بارك

    Selection Code logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٨٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٩٬٥٠٠ جنيه

    شقة 161م للبيع في زيد زايد استلام فوري فيو البارك

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة بتشطيب سوبر لوكس بمساحة 157م+حديقه

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان للبيع في ٱنس لمباني ادريس-نيو زايد

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز جدا فيو مفتوح شقة للبيع استلام فوري بادية

    Brokers Hub logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة بتشطيب سوبر لوكس بمساحة 157م+حديقه

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بحدائق الاهرام 150م بحرى بأقل سعر

    مجدي سليم للتطوير العقاري logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    for sale unit Owest october 2y delivery install 9y

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    الندي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    بيلفا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م ويست دايز الكازار مقدم 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م فوري فيوالمتحف المصري مقدم 10% قسط 8 سنين

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة بتشطيب سوبر لوكس بمساحة 157م+حديقه

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع