شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 358

16,298 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك علي لاند سكيب ومتشطبه استلام فوري بالتقسيط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كمبوند صن كابتال متشطبه

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٨٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور متكرر لوكيشن بحرى خالصة أقساط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في زيد ويست

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٥٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي الثالث، المجاورة الرابعة 6 أكتوبر

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٨٨٬١٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في زيد ويست

    RE/MAX Everest logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١١٣٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في الحي السابع

    RE/MAX Everest logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٣١٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جنة اكتوبر 130 خالصه اقساط

    DMG logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع ف الشيخ زايد متشطب بالكامل ف زايد

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣١٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف مفروش للبيع باقل سعر في كازا سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقيسط على 10 سنين شقة 123م فى قلب زايد القديمة

    property hills Elite logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٦٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في Karmell سوديك -تقسيط حتي 2030

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الاهرام منطقه ن البوابه الرابعه

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٦٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع في كمبوند ويست ليفز الشيخ زايد

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم5٪ بالتقسيط على 10سنوات افوار لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة أقل سعر فى زايد جنب ايتابا متاح قسط 10س

    property hills Elite logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة أقل سعر فى زايد جنب ايتابا متاح قسط 10س

    property hills Elite logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٢٧٬٦١٨ جنيه

    افضل لوكيشن لشقة غرفتين في المشروع كله

    New Avenue Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧١٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف مفروش للبيع باقل سعر في كازا سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم5%10سنين ايفوار ويست موقع مميز فيو بوول

    Square Real Estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٤٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٤٨٬١١٨ جنيه

    نصف تشطيب فيو لاندسكيب بسعر مميز- Core phase

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٦٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في الحي السابع

    RE/MAX Everest logo image

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٣١٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقيسط على 10 سنين شقة 123م فى قلب زايد القديمة

    property hills Elite logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٦٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١١٬٨٧١٬١٥٧ جنيه

    • شقة 137 م للبيع – ORA ZED Westموقع مميز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٦٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م متشطبة بالكامل في Palm Hills October

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٧٢ جنيه/متر مربع