شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 355

16,298 عقارات أخرى
  • 4

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85م في حدائق أكتوبر - كمبوند المستثمري

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ارض جمعية المستثمرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 80م - كمبوند دجلة بالمز، معمار المرشدي،

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في حدائق اكتوبر - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 140م منطقه المسلسلات موقع مميز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عروض شقق اكتوبر ماونتن فيو تقسيط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب استلام فوري

    Roots Development logo image

    صفوة الإعلاميين, الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 152 م² في كمبوند كالما – حدائق أكتوبر تس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٩٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع ماونتن فيو اكتوبر تقسيط مريح 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زايد الجديدة متشطبة بالكامل من ORA

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٥٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بموقع مميز

    Roots Development logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة في الشيخ زايد | الحي الثامن

    Home Select for real estate logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى فيو لاند سكيب فى بيفرلى هيلز

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق ماونتن فيو اكتوبر بدون مقدم وتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن 155م+116مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 156م متشطبه فى التوسعات الشرقيه من بالم هيلز

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استديو للبيع 102م كمبوند بورتو بيراميدز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    **للبيع – شقة مميزة في الشيخ زايد | الحي الثامن**

    Home Select for real estate logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع - (بزمنت) 125م بحديقة حدائق أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن بحرى صريح متبقى عليها 15 قسط ربع سنوى فقط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٣٢٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة في ماونتن فيو اي سيتي فيو ع اللاجون

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى اركان 205 على ممشى القناة

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٠٩٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبةجاهزةللسكن في كارميل بجوار بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند ليك فرونت بجوار مستشفي مجدي يعقو

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو بارك فى زيد ويست دقائق من اركان

    Property Hills VIP logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل: شقة بفيو الليك 155م - إستلام فوري

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع