شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 34

16,260 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق علي الطراز اليوناني اطلاله علي الكلوب هاوس

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٧٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥١٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة ١٣٨ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بيتا جرينز حدائق أكتوبر استلام فوري

    BETA EGYPT logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق علي الطراز اليوناني بجانب المتحف المصري

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق في العاصمه السياحيه علي الطراز اليوناني

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو أي سيتي اكتوبر

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠١٬٤٤٧ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر

    2 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 140متر استلام فورى ببيتا جرينز بحدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬٢٠٠ جنيه

    وحدة149م بيتا ريزيدنس حدائق اكتوبر على طريق الفيوم

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند بالم باركس بالم هيلز 6 اكتوبر

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٩٣٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في كمبوند بالم باركس 93م

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٢٣٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع من المالك في كمبوند ادرس 109م متشطبه

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • الكارمه كاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٧٦٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Karma Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,الكارما كاي

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه 130م+65م,استلام فوري اقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م فى اي سيتي ماونتن فيو مقدم 5% على 10 س

    Evergreen Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اي سيتي ماونتن فيو مقدم 5% على 10 س

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أو ويست غرفتين 6 اكتوبر

    Hussien Farahat logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٣٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٢٥٬٢٥٠ جنيه

    شقة 125م برايم لوكيشن بمقدم 3% قسط علي 12سنه

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • فاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٧١٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,فاي سوديك

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في One33 متشطبة بمقدم 5% علي 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٦٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى فيليدج ويست بقسط شهري 1%

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٦٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط حتى 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٧٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام قريب في بادية

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم 5% بموقع مميز في سولانا ويست من أورا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • بيراميدز هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,بيراميدز هيلز

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة برايم لوكيشن في سولانا بمقدم 500الف

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند فيلدج ويست - درة الشيخ زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فى صن كابيتال مقدم 10% قسط على 8 س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٧٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ارضي بجاردن مميزه 157م بسعر لقطه في اويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٤٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف أو ويست متشطبة جاهزة بموقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • كانال ووك أيلاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٢٢١٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد,محور 26 يوليو,205,كانال واك

    استوديو, 2 - 3 غرفة