شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 294

16,298 عقارات أخرى
  • 2

    شقة

    ٢٬٧٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 م للبيع – ويست ليفز West Leaves

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاندسكيب فى كمبوند جولز بجانب نيو جيزة

    Property Hills VIP logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٦٠٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٤٩٬٦٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    Buyerside logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بالقرب من مطار سفنكس بسعر مميز بقسط 10 س

    لاك ڤيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٢٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف أو ويست متشطبة جاهزة بموقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة لوكيشن بحرى بأقل مقدم فى السوق

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اقوي لوكيشن في اكتوبر كومباند اشجار سيتي

    bnb logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بالقرب من مطار سفنكس بسعر مميز بقسط 10 س

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٢٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للانتقال الفوري ب اقل سعر بموقع مميز

    Realm Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معايا شقه مميزه ف مرحله core قريبه من الخدمات

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كومبوند فيلدج ويست 154م متشطبه

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٥٩٬٨٣٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل غرفتين مع روف في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠٣٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٩٤٬٨٣٠ جنيه

    بنتهاوس - موقع متميز - 114 متر - باديا بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠١٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بالقرب من مطار سفنكس بسعر مميز بقسط 10 س

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٢٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع متشطبه بالتكيفات والمطبخ في زيد

    Property Hills VIP logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بالقرب من مطار سفنكس بسعر مميز بقسط 10 س

    نوفيلا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٢٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق - موقع مميز

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري في كمبوند شيك امتلك استوديو

    Creative Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كيان 90 م

    Properties-Today.com logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فوري- أفضل سعر ـ تشطيب كامل

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو 60 م – للبيع أو للإيجار – الحي 12

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٦٢٬٤٣٤ جنيه

    لفتره محدوده شقه للبيع في باديا بالم هيلز بمقدم 5%

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري مارفيل مراسم فيو لاند سكيب

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 113م + بجاردن خاص مباشراة علي الاهرامات

    Falcon for Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧٬٩٦٤ جنيه/متر مربع