شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 232

16,298 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م تشطيب كامل في قلب شارع شهاب المهندسين

    Good Deals logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٩٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 155 متر كمبوند جولز , 6 أكتوبر

    Abrag 2 logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف استلام فوري للبيع في ماونتن فيو

    Abrag 2 logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في One33 اكتوبر اول مرحلة تكملة اقساط

    Abrag 2 logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرشقة غرفتين متشطبة استلام فوري ف او ويست

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٤٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة 140م بيتا جرينز حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس مفروشة في كورتيارد سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م سوبر لوكس بالحى الرابع أمام محور الكفراوي

    PALMYRA logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس مفروشة في كورتيارد سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل نظام سداد و موقع مميز فى العاصمه السياحيه

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في الحي السابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جولز – إنرشيا (استلام فوري)

    Abrag 2 logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تشطيب استلام فورى فى ZED - ابراج زد زايد

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٢٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130 م سوبرلوكس ارضي بحديقه في الحي الثالث

    PALMYRA logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٤٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقة 102 متر كمبوند فاي , سوديك , نيو زايد

    Abrag 2 logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩١٤٬٩٥١ جنيه

    شقه تشطيب كامل موقع مميز و تكملة اقساط zed west

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٤٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف للبيع في ابراج زد الشيخ زايد استلام فوري

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٤٦٢٬٦٥٧ جنيه

    شقة ارضي في ماونتن فيو اي سيتي جاهزة للاستلام

    The Polygon logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٩٤٬٨٨٩ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل موقع مميز مع تكملة اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٨٥٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فوري شقه٣غرف التشطيب كمبوند حدائق المهندسين

    Abrag 2 logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٢٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بزمنت للبيع في الشيخ زايد كمبوند الكناريا

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في حدائق المهندسين

    RE/MAX Everest logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٧١٬٩٠٠ جنيه

    وحدة143م بيتا ريزيدانس حدايق اكتوبر طريق الفيوم

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 161م في ابراج زد استلام فوري شيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند زيد – الشيخ زايد (استلام فوري)

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع