شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 231

16,298 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في the adress dorra

    plan-B logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٤٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالكامل في كمبوند جنه اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز 155م ماونتن فيو اي سيتى اكتوبر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٦٥٬٩٩٩ جنيه

    ستوديو 88 متر كامل التشطيب بالتقسيط في Zed West

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٣٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٣٥٬٦١٧ جنيه

    شقة 135 م فيو بحيرات للبيع في 31 ويست بجوار بامبو

    Property  Hills. logo image

    ٣١ ويست, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٣٤٬٠٢٨ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع في باديا من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام قريب موقع متميز تقسيط 10 سنوات في Owest

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٩٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالفرش 6 اكتوبر كمبوند دريم لاند

    Vida Solutions logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام قريب بمقدم 5% واقساط حتى 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٦٥٬٩٩٩ جنيه

    ستوديو 88 متر كامل التشطيب بالتقسيط في Zed West

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٣٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - شارع رئيسي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنه اكتوبر100م فيو بتاعها لاندسكيب جاهزه لسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٦٥٬٩٩٩ جنيه

    ستوديو 88 متر كامل التشطيب بالتقسيط في Zed West

استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٣٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بموقع مميز في كمبوند كرمه كاي

    RE/MAX Everest logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن اقساط 10 سنوات ومقدم 5% - اوراسكوم

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    140م بأعلي نسبه تميز بالكمبوند وبأقل اقساط متبقيه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120 متر في المربع الذهبي تاني نمرة من النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٩٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    عِش أسلوب حياة زد – امتلكه الآن

    Roots Development logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو متشطبه بالكامل ف 6 اكتوبر كمبوند نيوم

    Vida Solutions logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٧١٬٩٥٠ جنيه

    شقه بموقع مميز المرحلة الثانية جاهزة للسكن

    The Polygon logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٠٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اطلاله مفتوحه استلام فوري في باديه بالم هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٩٠٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144م في Beta Residence بفيو يوناني

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٬٤٩٠٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل موقع و سعر مميز في جوار

    RE/MAX Everest logo image

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع