شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 23

16,251 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب162م متشطب+بمقدم 5 مليون بفيو مميز جدا

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في ZED West New Cairo

    Aqarpedia For Resale logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة في ماونتن فيو آي سيتي – 6 أكتوبر

    Remax Westway logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 150م في موقع مميز بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز وتشطيب فندقي بأقل سعر من الشركخ

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • ألجريا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,الجريا

    3 غرفة

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل نصف تشطيب 120م في كمبوند Vye سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اقوي لوكيشن بمقدم 10% قسط حتى 10س

    Evergreen Properties logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في ابراج ساويرس بجوار هايبر زايد

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٦٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • بي اكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٣٢٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,بي اكس بالم هيل

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب162م متشطب+بمقدم 5 مليون بفيو مميز جدا

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل نصف تشطيب 120م في كمبوند Vye سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اميز لوكيشن اوبن فيو على لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق شقه 2غرف متشطبه للبيع في او ويست

    متصدر

    Driven Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي تشطيب كامل فيو مميز في كمبوند صن كابيتال

    RE/MAX Everest logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جريان

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٢٨٬٦٠٧ جنيه

    خطة السداد: 5
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جريان

    1 - 6 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م تشطيب كامل استلام فوري في زيد ويست

    RE/MAX Everest logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بيل في – إعمار

    RE/MAX Everest logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م تشطيب كامل استلام فوري في زيد ويست

    RE/MAX Everest logo image

2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٧١٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بسعر مميز فى الكارما كاى امام زيد ويست

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كمبوند كيت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 1
    المطور العقاري
    Centrada Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,كايت ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى فى كارميل سوديك بجوار بيل فى اعمار

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    متصدر

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٢٧٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه 3غرف بالتقسيط للبيع في او ويست

    متصدر

    Driven Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣١٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين في E2 بمساحة 102 متر بموقع مميز

    Home Valley logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، 3 غرف بإطلالة مزدوجة للبيع، علي 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • ويست دايز

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٩٦٬٥٦٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,وست دايز

    1 - 3 غرفة