شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 152

16,260 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٢٬٢٤٠ جنيه

    شقه 155م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في كمبوند ذا أدرس–الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 متر² – المرحلة الثانية, بيفرلي هيلز

    Tasweeq For Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 قطعه 84 متسلمه جهاز ع شارع البوابه الرئيسي

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في سيتي فيو – إطلالة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٤٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة بسعر مميز في فاي - زايد الجديدة

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤١٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م دور رابع بكمبوند باللبينى هرم

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لاعادة البيع 75م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات للبيع في زيد بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م الترا سوبر لوكس دور عاشر كاملة المرافق

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في نيوم – فيو حمام سباحة وحديقة

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٥١٬١٦٤ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالتكيفات فى زد برايم لوكيشن قسط

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٢٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    106m apartment for sale in new giza

    Tasweeq For Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٠٨٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٧٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 117م مع حديقه للبيع اويست-موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٩٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فى زيد استلام فوري اقل من سعر الشركة

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في سيتي فيو – إطلالة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٤٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في سيتي فيو – إطلالة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٤٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٩٠٢٬٢٤٠ جنيه

    شقه 155م للببع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعه 47 علي رئيسي النهر الاخضر مباشرةً

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٢٬٢٤٠ جنيه

    شقه 155م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه علي شارع النزهه شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأقل سعر في كمبوند او ويست

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٢٥٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس:

    Blocks logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في شيخ زايد متشطبه دقائق من هايبر

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع