شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 131

16,260 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه140م بفيو بحري صريح ف جنه اكتوبر جاهزه للسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي العاشر – الشيخ زايد | تشطيب كامل

    RE/MAX Everest logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه 2غرف للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م 3 غرف بقسط شهري 31 الف لمدة 12 سنة

    Promax Property Investors logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كيان متشطبة فيو مميز جوار جراند هايتس

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 8 سنوات شقة متشطبة تقع بالقرب من نادي الجزيرة

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام قريب في ذا أرك الشيخ زايد بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة في سولانا زايد الجديدة بمقدم 5% وتقسيط مريح

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر متشطبة للبيع فى الحى الثالث اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي العاشر – الشيخ زايد | تشطيب كامل

    RE/MAX Everest logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في كمبوند كيان بدر الدين استلام 4 شهور

    Vida Solutions logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة للبيع بسعر مميز استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في سولانا زايد بمقدم 5% على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق في سولانا زايد الجديدة بمقدم 5% وتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في سولانا زايد الجديدة بمقدم بسيط 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكن مميزة في ذا أرك الشيخ زايد بمقدم بسيط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق مميزة في سولانا زايد بمقدم 5% وخطة سداد مرنة

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 130م للبيع في الشيخ زايد خلف جامعة النيل

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي العاشر – الشيخ زايد | تشطيب كامل

    RE/MAX Everest logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دول اول نصف تشطيب ٢ غرف استلام اخر ٢٠٢٥

    The Polygon logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر غرفتين اوبن فيو

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى كمبوند فى ويست تاون اكتوبر

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة ريسيل شقة ارضي بجاردن استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في ذا أرك زايد على وصلة دهشور الآن

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الآن في سولانا زايد بمقدم 5% وأقساط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع