شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 39

31,696 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في غرب أرابيلا – التجمع الثالث(الحي 3/4)

    Al Fanar Development and project management logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 م بحديقة خاصة 100م فى ديستريكت5 سعر لقطة

    MD Signature logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب للبيع في بوليفارد ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين127م متشطبه استلام فوري موقع مميز فينيكس

    Tradmark Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٦١٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في النرجس عمارات للبيع ارضي بحديقه متشطبة

    Home Destination logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • إيفر القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٣٥٬٧٦٢ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cred Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايفر نيو كايرو

    2 - 5 غرفة

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م سعر لقطة و موقع مميز جدا استلام فورى بحرى

    MD Signature logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع متشطبه بالتكيفات وبسعر مميز

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٨٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بحديقه خاصه اب تاون

    Platinum Properties logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١٩٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو مميز تشطيب كامل

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة أستلام فوري بأفضل مقدم في هاب تاون

    Smart Step logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣١٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • كليوباترا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨١٦٬٥٢٧ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cleopatra Group
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الخامس,كليوباترا بالاس

    1 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بحديقه للبيع بالتقسيط في جراند بارك

    Properties-Today.com logo image

    جاردنفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Mountain View iCity New Cairo

    Beltone logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في زيد ايست متشطبه مع المطبخ و تكيفات سعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري في افضل لوكيشن بكمبوند سراي

    Strive Reality logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع بسعر مميز في أزاد القاهرة الجديدة

    Smart Step logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٥٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • رودس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Plaza Gardens
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,رودس

    2 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب كامل و تقسيط علي 10 سنين بمقدم 850,000

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب كامل و تقسيط علي 10 سنين في التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي الجولف اب تاون متشطبه للبيع جاهزه للاستلام

    Platinum Properties logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٩٧٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٩١٤٬٠٢٧ جنيه

    شقة فى قلب التجمع الخامس واقساط تصل لى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬١٣٩٬٤٠٥ جنيه

    شقة للبيع فى ماونتن فيو استلام فورى باقل سعر

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٥٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • ذا لارك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٥٦٬٧٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tamayoz Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سكن اللارك

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل باقل مقدم فى بالم هيلز بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز فى تاج سيتى واقساط تصل الى 12 سنة

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٨٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بسعر مميز جاهزه للاستلام للبيع اب تاون

    Platinum Properties logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    1

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٢٨٬٩٦٦ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة لفتره محدودة فى قلب التجمع

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع في الرحاب 2 المرحله السابعه الجديده

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥١٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • ميدتاون ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬١١٧٬٦٠٤ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Better Home Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,ميدتاون إيست

    2 - 4 غرفة