شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 228

31,725 عقارات أخرى
  • 23

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع كاش في مدينتي B12 – شقة 140 متر

    Deals Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٠٩٢٬٢٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه بين ستيت و سوان ليك

    Falcon for Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٩٥٬٦٥٨ جنيه

    استوديو متشطب بقسط شهري 3,600جنيه في نيو هليوبوليس

    Empire real estate and investment logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فى مشروع فندقى امام نادى وادى دجله المعادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري دايركت علي محور بن زايد ...

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيبات خاصه للبيع بمدينتي 116م جاهزه للسكن

    A 2 Z Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اقل اوفر وسعر في سوديك ايست -ريسيل

    Right Direction logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأقساط حتي7سنين بالعاصمه جاهزة للسكن الان

    Roots Real Estate logo image

    بوكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بجاردن للايجار في هايد بارك

    Eastmark logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري – النرجس الجديدة موقع مميز وسعر لقطة

    Smart Location Group logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع متميز للبيع في سوديك فيليت

    Hodoud for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٥٧٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة 135م بفيومميز ع الجاردن - موقع مميز

    Bright logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٩٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع سوديك ايستاون لوكشن مميز

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٢٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠١٠٬٧٦١ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري وبتقسيط في ليك فيو 2

    I properties Real Estate Consultant logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو للبيع في ديستريكت 5 مراكز

    Horizon Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أب تاون كايرو – تصميم عملي وموقع مميز

    Mr .Estates logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في اب تاون كايرو

    Hodoud for Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٨١٬١٨٠ جنيه

    شقة فوري بخصم40% بافضل لوكيشن ف ماونتن فيو اي سيتي

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨١٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه الاندلس تاني صف من التسعين التجمع

    EG.Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي160م بحديقة 100م نص تشطيب فيو مفتوح

    Edge Real Estates logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع162م فيو ع الجولف مرحله اوريجامي قسط ع12Y

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٦٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة 3 غرف نوم 160متر موقع مميز جدا

    Edge Real Estates logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 87م بجاردن بكمبوند Hyde Park امام الAUC

    Closer logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٧٥٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بطراز فندقي في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع