شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 201

31,725 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع 120متر ب وان قطاميه بالجراج

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه122م 3غرف فيو حمام السباحه بالجراج استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو أورو موقع مميز

    KAMF logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو اورو موقع مميز

    متصدر

    KAMF logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي مساحه 107متر مقدم واقساط b14

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٠٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م سوبر لوكس متفرع من مصطفى النحاس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع المهندس حامد محمود, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كور آند شيل بحديقة في ستون بارك ذا هيلز

    Ninety Two logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 89م غرفتين فيو جانبي استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 3,2 مليون شقة 130م بحري بتاج ستي بفيو بحيرة

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٠٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م استلام فوري في تاج سلطان بسعر مميز

    Property Misr logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو أورو موقع مميز

    KAMF logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٩٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه83م غرفتين استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢١٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيغ فى الباتيو اورو موقع مميز داخل الكمبوند

    KAMF logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 57م استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٥٣ متر في المدينه الرحاب للبيع بسعر لقطه

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه110م غرفتين فيو خارجي واجهه استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الباتيو اورو موقع مميز

    KAMF logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95م سوبر لوكس فى سان جيت المعادى

    Envigo Real Estate logo image

    شارع وادى دجلة, الشطر الثالث, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٨١٬٠٠٠ جنيه

    بفيو على Lake شقة 158م ريسيل بمقدم و اقساط مرنة

    Property Misr logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 137 متر بوان قطاميه فيو امامي تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك جاهزة للسكن

    KAMF logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو أورو بسعر مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة للبيع في ستون بارك القاهرة الجديدة

    Ninety Two logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في الباتيو أورو موقع مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٢٦٨ جنيه/متر مربع