شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 104

31,480 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب كامل بالتكييفات اقساط ريفالي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ريفالى, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سوبر لوكس متفرع من مصطفى النحاس م8

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٧٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر في زيد إيست تشطيب استلام 6 شهور

    متصدر

    Do estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦١٣٬٧٥٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة استوديو بسعر مغري سراي

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٣٤٬٢٣٤ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ١٩٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه - للبيع - سما القاهره - نص تشطيب

    Osoul Misr logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي ٣ غرف نوم سعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع في ميفيدا اعمار بلو فيوز

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٤٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 365,000 بالمرحلة الأولى مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٧٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في القاهرة الجديدة بأقل سعر

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فاخر للبيع في ميفيدا بوليفارد بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٤٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف جاهزةللسكن ف جالريا التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا واتر واي فيو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬١٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري في جاليريا مون فالي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي مساحة 136م بحديقة خاصة 80 م

    MA Ville logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه فوري بمرحلهterraces بااقل مقدم

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٢٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ب اكبر تراس ف التجمع وفيو رائع وكامل المرافق

    Smartex logo image

    منطقة خدمات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٤٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي بالb14 مساحة 140 متر دور رابع

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٧٤٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في مدينتي – إحساس فيلا بحديقة خاصة

    MA Ville logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو علي أكبر وايد جاردن b10 بحري شرقي  ارضي بحديقه

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فورا شقتك 3نوم بأقل مقدم دقايق من هايد بارك

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس - اللوتس

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٩٨٣٬٧٥٠ جنيه

    شقة لقطة بحري - وكورنر بموقع مميز في قلب سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٣٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كاملة المميزات ارضى بحديقة تشطيب سوبر لوكس جاردن

    A 2 Z Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع