شقق 167 متر للبيع في باديه بالم هيلز, صفحة 25

700 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٤٬٤٠٠ جنيه

    شقة 134 متر في باديا بسعر مميز .

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٨٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لغرفتين متشطب استلام فوري باديه 3.250.000

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل استديو معروض 85م استلام فوري توتال 2.6مليون

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 150 الف شقة متشطبة من بالم هيلز تقسيط 12 سنة

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه غرفتين بجاردن استلام فوري باديه مقدم 3.8

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٦٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    كومبوند باديا شقه131متر فيو مفتوح +عضويه نادي

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٤٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 104متر لقطه استلام فوري

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو واسع للبيع في بادية | كور أند شيل | تصميم ح

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل توتال 4.5M غرفتين بجاردن استلام فوري في باديه

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٠٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو واسع للبيع في بادية | كور أند شيل | تصميم

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨١٢٬٩٦٠ جنيه

    للبيع شقه في كمبوند باديه بالم هيلز استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و توتال لغرفتين استلام فوري باديه مقدم3.1

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٢٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٢٢٬٤١٤ جنيه

    شقة 110م + روف 13م للبيع في باديا – 2 نوم – تشطيب

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٦٣٬٠١٥ جنيه

    استوديو 64 متر في باديا باقل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ف بادية متشطبة بسعر مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٢٨٬٦٤٠ جنيه

    شقة ٢ غرفة نوم غي Badya

    Maskan Consultancy logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٢٨٬٥١٩ جنيه

    شقة ٢ غرفة نوم في Badya Palm Hills

    Maskan Consultancy logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٩٤٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٩٧ جنيه

    شقة استلام فوري متشطب من بادية

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين موقع مميز في باديا بالم هيلز

    Crafters Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٢٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة امتلاك شقه150م لاندسكيب فيو و تقسيط علي 10س

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن لقطة قرب مول مصر بمقدم 1M وتقسيط 9 س

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٠٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باديه 6 اكتوبر

    Chance for Realestate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٥١٬٠٠٠ جنيه

    لقطة شقة استلام فوري بالتقسيط في باديا بالم هيلز

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٢٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٥١٬٢٨٨ جنيه

    شقة للبيع في بادية بالم هيلز 6 أكتوبر استلام فورى

    Abrag Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٢٬٩٩٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للمعاينة بالتقسيط علي 12 سنة

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع