شقق 167 متر للبيع في باديه بالم هيلز, صفحة 2

690 عقارات أخرى
  • 27

    شقة

    ٥٬٦٦٧٬١١٦ جنيه

    اقل مقدم شقه 3 غرف للبيع فى باديه بالم هيلز اكتوبر

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٧٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى مدينة بادية من بالم هيلز بموقع متميز

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم هيلز بجوار نيو جيزه فيو مميز

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٥٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في باديه بالم هيلز-استلام فوري-اقساط حتي 2029

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر شقة 141م استلام فوري بفيو مميز الان !!

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٤٧٬٤٢٧ جنيه

    شقة استلام سنتين للبيع في باديا بالم هيلز

    Key Point for real estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٦٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينه بادية بالم سعر مميز بدون اوفر

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٤٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 127 م 6 اكتوبر ( بالم هيلز )

    RE/MAX Avalon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٥٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ببادية بالم هيلز بجاردن مساحة 131م اقساط

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٤٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في بادية شقة جاردن وتقسيط مريح

    Remax Westway logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٢٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استثمار في بادية The Village ڤيو مفتوح

    Remax Westway logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في باديه بالم هيلز-استلام فوري-اقساط حتي 2029

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٢٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة 84 م فى باديا بالم هيلز اكتوبر للبيع بأقل سعر

    TREX logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٠٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في بادية – بالم هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بنتهاوس للبيع في باديا كمبوند بجميع الخدامات

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٢٦٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة 145 متر في بادية بمقدم وتقسيط 12 سنة

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف باديه بالم هيلز متشطبة استلام سنه بمقدم 1,5

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٦٨٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس فى باديا بالم هيلز 110 م و 13 م روف

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باديا بالم هيلز 125متر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٩٩٬٦٧٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة تشطيب كامل غرفتين في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٣٢٬٩٣٨ جنيه

    شقة تشطيب كامل غرفتين للبيع في باديا من بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٤٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف بموقع مميز تشطيب كامل مقدم ٥٪ علي ١٢ سنه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه تشطيب كامل بأقل مقدم تقسيط ١٢ سنه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل غرفتين للبيع في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٠٨٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل بحري بمقدم ٥٪ في باديا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬١٢٠ جنيه/متر مربع