شقق 156 متر للبيع في مدينة الشيخ زايد, صفحة 27

6,680 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل متشطبة بالتكيفات فZED بأقل سعر في الماركت

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة118متر كمبوند مارفيل مقدم5%بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٩٧٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة96متر كمبوند مارفيل مقدم5% بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٩٨٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن شقتك في قلب الشيخ زايد في زيد تاورز

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٣٣٬٤٠٠ جنيه

    شقه مميزه متشطبه بالمطبخ والتكيفيات ف الشيخ زايد

    Property Group logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٠٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فندقية بإطلالة مباشرة على أهرامات الجيزة

    Selection Code logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في لوجار مع جيتس-نيو زايد

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٧٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة 111م متشطبة بالكامل بالتكييفات فى الكارما كاى

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة في لوجار للبيع من جايتس بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    154م استلام 2026 متشطبه بالتكييفات قسط حتى 2028

    Promax Property Investors logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٨٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في ويست فيو - نيو زايد

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم متشطبة جاهزة للاستلام تقسيط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 127م للبيع كمبوند سيف ويست مقدم5%تقسيط ع10سنين

    Vida Solutions logo image

    سيف ويست, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٧٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مفروشة بالتكيفات اقرب استلام من اركان

    Property  Hills. logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 136 متر متشطبه استلام فوري مع المراسم

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٤٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 91م للبيع كمبوند سيف ويست مقدم5%تقسيط ع10سنين

    Vida Solutions logo image

    سيف ويست, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥٣٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه امام بيفرلى بالشيخ زايد مقدم 800 ألف/7س-كاش5م

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه امام بيفرلى بالشيخ زايد مقدم 800 ألف/7س-كاش5م

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه امام بيفرلى بالشيخ زايد مقدم 800 ألف/7س-كاش5م

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب شقه متشطبه بالكامل علي 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٨٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في لوكيشن مميز متشطبه بالكامل علي 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٢٧٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٢م متشطبة للبيع في حدائق المهندسين زايد

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات في ابراج زيد ويست فيو مفتوح

    Crown Stone Realty logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    137متر تشطيبات مودرن موقع مميز للبيع بكمبوند كارما

    IHouse development logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع من اوراسكوم ساويرس قرب بفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع