شقق 156 متر للبيع في مدينة الشيخ زايد, صفحة 26

6,680 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٩٨٤٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط على 10 سنين في 154م استلام سنه ونص

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥١٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    82م فيو مميز ب5% مقدم تقسيط 10 سنين في Karmell

    Promax Property Investors logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٠٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر بالتكيفات بسعر تنافسى بالتقسيط

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في كمبوند الكارما شيخ زايد بجانب دورا

    Crown Stone Realty logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٨٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة - للبيع - الحي 13 - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دار مصر 16 فيو مميز علي الاند سكيب

    Genova Investment logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر الشيخ زايد الحي 16مساحة 115م

    Genova Investment logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه -للبيع - بسعر مميز جدا -فيلدج ويست -الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٠٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه في كيان بدر الدين شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري ف زايد مقدم 400K وكاش ب6.8M

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري ف زايد مقدم 400K وكاش ب6.8M

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري ف زايد مقدم 400K وكاش ب6.8M

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري ف زايد مقدم 400K وكاش ب6.8M

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري ف زايد مقدم 400K وكاش ب6.8M

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري ف زايد مقدم 400K وكاش ب6.8M

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري ف زايد مقدم 400K وكاش ب6.8M

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى لوكيشن مميز جدا خالصة اقساط

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في بيفرلي هيلز شيخ زايد فورتي ويست

    Crown Stone Realty logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 130م متشطبه بالتكييفات بقسط 192K كل 6 شهور

    Promax Property Investors logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان تشطيب كامل في ويست فيو-نيو زايد

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطب ١٤٠ متر مع سوديك واقساط لحد ١٠ سنين

    Selection Code logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم بإطلالة على بارك قسط ١٠ سنين

    Evergreen Properties logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م متشطبة+جاردن استلام فوري بمقدم 5% ع 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه تقسيط ع 10 سنين بجوار واك اوف كايرو

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 136م متشطبه برايم لوكيشن استلام فوري بمقدم 10%

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع