شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 65

13,535 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة 130م في كمبوند حدائق المهندسين

    Smart-Homes Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر وارقي تشطيب للبيع في المستثمر

    Master Key logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بمساحة 150م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمبوند جنه زايد 4

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بمساحة 150م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في الشيخ زايد – الحي16 الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمبوند جنه زايد واحد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط جاهزه لسكن الفوري | بجانب نادي الصيد

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميزشقه من ارقي الشقق واميز المواقع بالحدائق

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٧٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بالكامل في Karma Kay بمقدم 2 مليو

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جامعه القاهره

    Smart-Homes Real Estate logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري اول سكن الترا سوبر لوكس

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في كمبوند جنه زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في الي الحداشر مجاورة تانيه

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في جنه زايد 2

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في كمبوند دار مصر – أكتوبر 130م B

    Smart-Homes Real Estate logo image

    دار مصر, طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في جنه اكتوبر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن علي جامعه الدول مباشرا

    Master Key logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للسكن الفوري بسعر خاص قابل للتفاوض لسرعه بيع

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي للبيع لمحبي الإستثمار اول سكن

    كيان للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٣٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة 153م في موقع مميز بمقدم 2.5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي بحديقة تشطيب كامل 130م بمقدم 2.5 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه لسكن الفوري من المالك الاصيل علي دبل فيو

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تمويل عقارى 140م جنه اكتوبر استلام فورى

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مغتربين استلام فوري متشطبه فيو مفتوح 130 م

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع