شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 527

13,523 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أول سكن ارضي بحديقة خاصة الترا سوبر لوكس بالمطبخ

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٢٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه خمس ستوديوهات بالفرش للبيع فى اكتوبر حى اول

    PALMYRA logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أرضي بجاردن 120متر فيو رائع بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130م سوبر لوكس 6 اكتوبر الحى الثانى

    PALMYRA logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع على محور جمال عبدالناصر 6 اكتوبر 3 غرف دور 3

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    شارع 8, الحي الحادي عشر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ١٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة خالصة للبيع في كمبوند الخمائل المرحله الرابعه

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الياسمين خطوات من وسط البلد وب

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٦٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجوار كمبوند رويال سيتي الشيخ زايد أقساط8سنين

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130 مترالترا سوبر لوكس فى اكتوبر حى ثانى

    PALMYRA logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 متر جانبي بحدائق الاهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول لوكيشن ممتاز بتشطيب سوبر لوكس بأقل سعر

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه استلام فورى فى كمبوند ليك فرونت

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي للبيع في بالم باركس بموقع و سعر مميز

    Real Vision logo image

2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٤٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٦٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد شقه 137 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    أوري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ثاني لوكيشن ممتاز وفيو رائع بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٣٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 138م في كمبوند Ixora – حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول لوكيشن ممتاز وفيو مفتوح بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كازا - الشيخ زايد

    I-Property logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع غرفه كمبوندELMTree اقساط تصل الي 10 سنين

    مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 109م- 3 غرف متشطبه للبيع حي البشائر 6 أكتوبر

    Be Egypt logo image

    حي البشاير, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ١٨٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة امام كمبوند الربوه بمقدم 630 الف قسط 10 سنوات

    CBE New Homes logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس بالحى المتميز و السياحية

    Housing Realestate logo image

    الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل140استلام فوري كاملة التشطيب بحري و لاندسكيب

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع